Мени
Продавница
00

Cart

Пневматска хефталка ATM1042

2.499,00 ден (вклучен ДДВ 18%)

 • Работен притисок: 4-7 bar
 • Должина на спајалки: 12-25mm
 • Ширина на спајалки: 5mm
 • Капацитет: 100 парчиња

Нема на залиха

Додај во желби Додај за споредба

Опис

ATM1042 – Пневматска хефталка 12 – 25mm – 6.3bar
Спецификации
 • Работен притисок: 4-7 bar
 • Должина на спајалки: 12-25mm
 • Ширина на спајалки: 5mm
 • Капацитет: 100 парчиња
Вклучено
 • Масло
 • 100 спајалки 25mm
 • 2 Hex клучеви
 • DIN/Orion конектори
 • Кутија за складирање

Дополнителни информации

Бренд

Гаранција

Земја на потекло