Мени
Продавница
00

Cart

Пневматска дувалка FERM

499,00 ден (вклучен ДДВ 18%)

  • Работен притисок: 2-4 bar
  • DIN спојки
  • Orion спојки

Нема на залиха

Додај во желби Додај за споредба
SKU: ATM1050 Категорија Ознаки: , , ,

Опис

ATM1050 – Пневматска дувалка FERM (долга и кратка цевка)
Технички податоци
  • Работен притисок: 2-4 bar
Вклучено
  • DIN спојки
  • Orion спојки

Дополнителни информации

Бренд

Гаранција

Земја на потекло