Мени
Продавница
00

Cart

Пневматска дупчалка во гарнитура LX-034 z

2.999,00 ден (вклучен ДДВ 18%)

 • Брзина (min-1): 1.800
 • Дијаметар на футер: 1-10 mm
 • Насока на вртење: лево-десно
 • Тежина (kg): 1,1
 • Потрошувачка на воздух (l/min): 255
 • Приклучок: 1/4˝

На залиха

Додај во желби Додај за споредба

Опис

Пневматска дупчалка во гарнитура LX-034 z – 1/4
Технички податоци
 • Брзина (min-1): 1.800
 • Дијаметар на футер: 1-10 mm
 • Насока на вртење: лево-десно
 • Тежина (kg): 1,1
 • Потрошувачка на воздух (l/min): 255
 • Приклучок: 1/4˝
Опис
 • 10 Бургии
 • Мини масло
 • Масло за подмачкување пневматски алати
 • Конектор

Дополнителни информации

Тежина 1,1 кг
Бренд

Гаранција

Земја на потекло