Мени
Продавница
00

Cart

Пиштол за лепење 75W

499,00 ден (вклучен ДДВ 18%)

 • Напон: 220-240V, 50/60Hz
 • Моќност: 75W
 • Време на загревање: 3-5 минути.
 • Стапче за лепење: 7mm
 • Проток: 8-12g/min.

Нема на залиха

Додај во желби Додај за споредба

Опис

GGM1004 – Пиштол за лепење 75W
Спецификации
 • Напон: 220-240V, 50/60Hz
 • Моќност: 75W
 • Време на загревање: 3-5 минути.
 • Стапче за лепење: 7mm
 • Проток: 8-12g/min.
Опис
 • Сталак за маса
 • Контрола на протекување
 • Изолирана млазница
 • Странична заштита
Вклучено
 • 4 стапчиња за лепење (7x150mm)

Дополнителни информации

Бренд

Гаранција

Земја на потекло