Мени
Продавница
00

Cart

Перач под висок притисок 2200W – 170bar

12.999,00 ден (вклучен ДДВ 18%)

 • Напон: 220-240V˜, 50/60Hz
 • Моќност: 2200W
 • Максимален притисок: 170Bar
 • Проток на вода (литри на час): 450L/H
 • Старт/стоп систем за активација
 • Аксијална пумпа со три матални дизни и лесно метално куќиште
 • Компактен дизајн
 • Тежина: 12.0kg

Нема на залиха

Додај во желби Додај за споредба

Опис

GRM1026 – Перач под висок притисок 2200W – 170bar
Спецификации
 • Напон: 220-240V˜, 50/60Hz
 • Моќност: 2200W
 • Максимален притисок: 170Bar
 • Проток на вода (литри на час): 450L/H
 • Старт/стоп систем за активација
 • Аксијална пумпа со три матални дизни и лесно метално куќиште
 • Компактен дизајн
 • Тежина: 12.0kg
Вклучено
 • Пиштол под притисок
 • Џет млазница
 • Брза спојка за приклучок на црево
 • Сад за шампон
 • Црево за висок притисок: 5m
 • Електричен кабел за напојување: 5m
 • Тркалца и голема рачка за лесна преносливост

Дополнителни информации

Тежина 12 кг
Бренд

Гаранција

Земја на потекло