Мени
Продавница
00

Cart

Озон генератор SO-20

30.000,00 ден (вклучен ДДВ 18%)

 • Модел: SO-20
 • Ел. врска: 230 V
 • Моќност: 120 W
 • Емисии на озон: 20 g/h – 20 грамски озонер
 • Работна температура: -20 ° C / + 40 ° C
 • Ниво на бучава (dB): 62 dB (A класа)
 • Максимална препорачана површина: 95м²
 • Материјал: нерѓосувачки челик – инокс
 • Димензии (l x w x h) (mm): 30 x 22 x 19
 • Тајмер: 1.35 ч

На залиха

Додај во желби Додај за споредба

Опис

AER Озон генератор SО-20
Технички податоци
 • Модел: SO-20
 • Ел. врска: 230 V
 • Моќност: 120 W
 • Емисии на озон: 20 g/h – 20 грамски озонер
 • Работна температура: -20 ° C / + 40 ° C
 • Ниво на бучава (dB): 62 dB (A класа)
 • Максимална препорачана површина: 95м²
 • Материјал: нерѓосувачки челик – инокс
 • Димензии (l x w x h) (mm): 30 x 22 x 19
 • Тајмер: 1.35 ч
Опис

Дишете слободно – чист воздух само со притискање на копче. Не можеме да влијаеме на квалитетот на воздухот во надворешната средина, но можеме да се погрижиме да имаме чист воздух во нашиот дом, канцеларија, автомобил. Го препорачуваме SO-20, генератор на озон од италијанската компанија Aerservice. Произведено во Италија. Одобрено од италијанското Министерство за здравство. Идеално решение за санитација и дезинфекција на внатрешната средина.

Дополнителни информации

Димензии 30 × 22 × 19 cm
Бренд

Гаранција

Земја на потекло