Мени
Продавница
00

Cart

Отсекувач/режач на канали 1600W – 150mm

15.999,00 ден (вклучен ДДВ 18%)

 • Напон: 230-240V, 50Hz
 • Моќност: 1.600W
 • Брзина на празен од: 6.000/min.
 • Длабочина: 8-40mm
 • Широчина: 8-30mm
 • Дијаметар на пила: 150mm

Нема на залиха

Додај во желби Додај за споредба

Опис

WSM1008 – Отсекувач/режач на канали 1600W – 150mm (торба за складирање)
Спецификации
 • Напон: 230-240V, 50Hz
 • Моќност: 1.600W
 • Брзина на празен од: 6.000/min.
 • Длабочина: 8-40mm
 • Широчина: 8-30mm
 • Дијаметар на пила: 150mm
Опис
 • Заштита од прегревање
 • Мек старт
 • Кочница на вретено
 • Ласерско наведување
 • Регулација на сечење
 • 3m гумен кабел
 • Торба за складирање
Вклучено
 • 2 Дијамантски дискови
 • Универзален приклучок за смукалка
 • Длето
 • Hex клуч
 • Батерии за ласер

Дополнителни информации

Бренд

Гаранција

Земја на потекло