Мени
Продавница
00

Cart

Осцилаторна брусилка 130W

2.499,00 ден (вклучен ДДВ 18%)

 • Напон: 230-240V, 50Hz
 • Моќност: 130W
 • Брзина на празен од: 14.000/min.
 • Осилации: 28.000/min.
 • Брусна хартија: 150 x 150 x 100mm

Нема на залиха

Додај во желби Додај за споредба

Опис

PSM1035 – Осцилаторна брусилка 130W
Спецификации
 • Напон: 230-240V, 50Hz
 • Моќност: 130W
 • Брзина на празен од: 14.000/min.
 • Осилации: 28.000/min.
 • Брусна хартија: 150 x 150 x 100mm
Опис
 • Velcro алуминиумска папуча
 • Активен систем за усисување
 • 3m гумен кабел
 • Кутија за складирање
Вклучено
 • 6 брусни хартии (2xP80, 2xP120, 2xP240)
 • Торба за прашина

Дополнителни информации

Бренд

Гаранција

Земја на потекло