Мени
Продавница
00

Cart

Мулти алатка 280W

3.999,00 ден (вклучен ДДВ 18%)

 • Напон: 230V, 50Hz
 • Моќност: 280W
 • Брзина на празен од:11.000-20.000/min.
 • Осцилаторен агол: 2.8°

Нема на залиха

Додај во желби Додај за споредба

Опис

OTM1007 – Мулти алатка 280W во куфер за складирање
Спецификации
 • Напон: 230V, 50Hz
 • Моќност: 280W
 • Брзина на празен од:11.000-20.000/min.
 • Осцилаторен агол: 2.8°
Опис
 • Lock-on копче
 • Лед светло
 • Адаптер за прашина
 • Варио.елек. контрола на брзина
 • Лесно менливо ноже
 • 3m гумен кабел
 • Кутија за складирање
Вклучено
 • Адаптер за прашина
 • 10 брусни хартии
 • Velcro папуча
 • HSS лист
 • Нож за стругање
 • Нож за нурнување

Дополнителни информации

Бренд

Гаранција

Земја на потекло