Мени
Продавница
00

Cart

ПочетнаПРОДАВНИЦАГРЕАЛКИДизел греалкиИндустриска дизел греалка OG-30
Заштеди 4499 ден

Индустриска дизел греалка OG-30

Original price was: 29.999,00 ден.Current price is: 25.500,00 ден. (вклучен ДДВ 18%)

 • Грејна моќност (kW): 30
 • Проток на воздух (m3/h): 720
 • Волумен на резервоарот (l): 38
 • Гориво: дизел
 • Тежина (kg): 20,8
 • Димензии (l x w x h) (mm): 880 x 456 x 630
 • Вграден термостат за регулација
 • Робусни транспортни тркала
 • За отворен простор или добро проветрен простор од 300 до 600 m2

На залиха

Додај во желби Додај за споредба

Опис

Индустриска дизел греалка 30KW – OG-30 (300 – 600m2)
Технички податоци
 • Грејна моќност (kW): 30
 • Проток на воздух (m3/h): 720
 • Потрошувачка на гориво (l/h): 3,6
 • Волумен на резервоарот (l): 38
 • Гориво: дизел
 • Тежина (kg): 20,8
 • Димензии (l x w x h) (mm): 880 x 456 x 630
 • Ел. врска (V/Hz/f): 230/50/1
 • Вграден термостат за регулација
 • Робусни транспортни тркала
 • За отворен простор или добро проветрен простор од 300 до 600 m2

Дополнителни информации

Тежина 20,8 кг
Димензии 880 × 456 × 630 cm
Бренд

Гаранција

Гориво

Дизел

Напојување

230 V, 50 Hz

Земја на потекло