Мени
Продавница
00

Cart

ПочетнаПРОДАВНИЦАГРЕАЛКИДизел греалкиИндустриска дизел греалка OG-20

Индустриска дизел греалка OG-20

23.999,00 ден (вклучен ДДВ 18%)

 • Грејна моќност (kW): 20
 • Проток на воздух (m3/h): 595
 • Волумен на резервоарот (l): 19
 • Гориво: дизел
 • Тежина (kg): 14,3
 • Димензии (l x w x h) (mm): 900 x 390 x 500
 • Вграден термостат за регулација
 • Робусни транспортни тркала
 • За отворен простор или добро проветрен простор од 200 до 400 m2

На залиха

Додај во желби Додај за споредба

Опис

Индустриска дизел греалка 20KW – OG-20 (200 – 400m2)
Технички податоци
 • Грејна моќност (kW): 20
 • Проток на воздух (m3/h): 595
 • Потрошувачка на гориво (l/h): 2
 • Волумен на резервоарот (l): 19
 • Гориво: дизел
 • Тежина (kg): 14,3
 • Димензии (l x w x h) (mm): 900 x 390 x 500
 • Ел. врска (V/Hz/f): 230/50/1
 • Вграден термостат за регулација
 • Робусни транспортни тркала
 • За отворен простор или добро проветрен простор од 200 до 400 m2

Дополнителни информации

Тежина 14,3 кг
Димензии 900 × 390 × 500 cm
Бренд

Гаранција

Гориво

Дизел

Напојување

230 V, 50 Hz

Земја на потекло