Мени
Продавница
00

Cart

Хидрофор пумпа CGP600

7.999,00 ден (вклучен ДДВ 18%)

 • За чиста вода
 • Волумен на челичен сад (l): 19
 • Моќност (W): 600
 • Макс. висина на вшмукување (m): 7
 • Макс. висина на потисок (m): 35
 • Макс. проток (l/h): 3000
 • Работен притисок (bar): 1,5 – 2,8
 • Приклучок (NN): 1 цол
 • Димензии (l x w x h) (mm): 600 x 300 x 460
 • Тежина (kg): 10

На залиха

Додај во желби Додај за споредба

Опис

Хидрофор пумпа 600W – CGP600L – 19L
Технички податоци
 • За чиста вода
 • Волумен на челичен сад (l): 19
 • Моќност (W): 600
 • Макс. висина на вшмукување (m): 7
 • Макс. висина на потисок (m): 35
 • Макс. проток (l/h): 3000
 • Работен притисок (bar): 1,5 – 2,8
 • Приклучок (NN): 1 цол
 • Димензии (l x w x h) (mm): 600 x 300 x 460
 • Тежина (kg): 10

Дополнителни информации

Тежина 10 кг
Димензии 600 × 300 × 460 cm
Бренд

Земја на потекло

Гаранција