Мени
Продавница
00

Cart

Хидраулична дигалка/крокодилка – 2000KG

3.999,00 ден (вклучен ДДВ 18%)

 • Максимално подигање: 2.000kg
 • Минимална висина: 135mm
 • Максимална висина: 356mm
 • Висина на подигање: 221mm

Нема на залиха

Додај во желби Додај за споредба

Опис

TJM1008 – Хидраулична дигалка/крокодилка – 2000KG
Спецификации
 • Максимално подигање: 2.000kg
 • Минимална висина: 135mm
 • Максимална висина: 356mm
 • Висина на подигање: 221mm
Опис
 • Цврста конструкција со безбедносен вентил за преотеретување
 • Систем за спуштање
 • Две тркала со тркалачки лежишта
 • Преносна рачка
Вклучено
 • Кутија за складирање

Дополнителни информации

Бренд

Гаранција

Земја на потекло