Мени
Продавница
00

Cart

Електрични ножици 550W – 510mm

2.999,00 ден со вклучен ДДВ

  • Напон: 220-240V˜, 50/60Hz
  • Моќност: 550W
  • Должина на сечилото: 510mm
  • Максимална дебелина на сечење: 20mm
  • Тежина: 4.0kg

Нема на залиха

Add to wishlist Add to compare

Опис

HTM1003 – Електрични ножици 550W – 510mm
Спецификации
  • Напон: 220-240V˜, 50/60Hz
  • Моќност: 550W
  • Должина на сечилото: 510mm
  • Максимална дебелина на сечење: 20mm
  • Тежина: 4.0kg

Дополнителни информации

Тежина 4 кг
Бренд

Гаранција

Земја на потекло