Мени
Продавница
00

Cart

Електрична полирка 1400W – 180mm

7.999,00 ден (вклучен ДДВ 18%)

 • Напон: 220-240V~, 50Hz
 • Моќност: 1400W
 • Дијаметар: Ø180mm
 • Брзина на празен од: 1.000-3.300/min.
 • Навој: M14
 • Тежина: 3.1kg

Нема на залиха

Додај во желби Додај за споредба

Опис

AGM1120P – Електрична полирка 1400W – 180mm
Спецификации
 • Напон: 220-240V~, 50Hz
 • Моќност: 1400W
 • Дијаметар: Ø180mm
 • Брзина на празен од: 1.000-3.300/min.
 • Навој: M14
 • Тежина: 3.1kg
Oпис
 • Варијабилна контрола на брзина
 • Електроника за постојана брзина
 • Кочница на вретено
 • 4m гумен кабел
Вклучено
 • Рачка
 • Hex клуч
 • Базична подлога (Velcro)
 • Сунѓереста подлога
 • Волнеста подлога
 • Nylon торба за прибор

Дополнителни информации

Тежина 3,1 кг
Бренд

Гаранција

Земја на потекло