Мени
Продавница
00

Cart

ПочетнаПРОДАВНИЦАГРЕАЛКИЕлектрични греалкиЕлектрична кварцна греалка EG-PTC3

Електрична кварцна греалка EG-PTC3

3.999,00 ден (вклучен ДДВ 18%)

 • Грејна моќност (kW): од 1,5 до 3
 • Проток на воздух (m3/h): 150
 • Моќност на осигурач (A): 16
 • Тежина (kg): 2,8
 • Димензии (l x w x h) (mm): 230 x 220 x 290
 • Ел. врска (V/Hz/f): 230/50/1
 • Вграден термостат за регулација
 • За простор до 50 m2

На залиха

Додај во желби Додај за споредба

Опис

Електрична кварцна греалка 3KW – EG-PTC3 (50m2)
Технички податоци
 • Грејна моќност (kW): од 1,5 до 3
 • Проток на воздух (m3/h): 150
 • Моќност на осигурач (A): 16
 • Тежина (kg): 2,8
 • Димензии (l x w x h) (mm): 230 x 220 x 290
 • Ел. врска (V/Hz/f): 230/50/1
 • Вграден термостат за регулација
 • За простор до 50 m2

Дополнителни информации

Тежина 2,8 кг
Димензии 230 × 220 × 290 cm
Бренд

Гаранција

Напојување

230 V, 50 Hz

Земја на потекло