Мени
Продавница
00

Cart

Брз полнач 20V

999,00 ден (вклучен ДДВ 18%)

  • Напон: 230V, 50Hz
  • Време на полнење 2.0Ah: 60 мин.
  • Време на полнење 4.0Ah: 120 мин.
  • LED индикатор: црвено/зелено
  • Акумулаторски алати кој припаѓат на серијата FERM POWER F20V PLATFORM, што значи дека батериите и полначот можат да се користат или менуваат со сите алатки од таа платформа.  (една батерија и полнач за повеќе алати)

На залиха

Додај во желби Додај за споредба
SKU: CDA1137 Категории , Ознаки: , , ,

Опис

CDA1137 – Брз полнач 20V
Спецификации
  • Напон: 230V, 50Hz
  • Време на полнење 2.0Ah: 60 мин.
  • Време на полнење 4.0Ah: 120 мин.
  • LED индикатор: црвено/зелено
  • Акумулаторски алати кој припаѓат на серијата FERM POWER F20V PLATFORM, што значи дека батериите и полначот можат да се користат или менуваат со сите алатки од таа платформа.  (една батерија и полнач за повеќе алати)

Дополнителни информации

Бренд

Гаранција

Земја на потекло