Мени
Продавница
00

Cart

ПочетнаПРОДАВНИЦАБАТЕРИСКИ АЛАТИFERM power F20V platformАкумулаторска реципрочна пила/алигаторка 20V

Акумулаторска реципрочна пила/алигаторка 20V

3.999,00 ден (вклучен ДДВ 18%)

 • Брзина на празен од: 0-3.000/min
 • Движење на сечилото на пила: 22mm
 • Нето тежина: 1.7 kg

На залиха

Додај во желби Додај за споредба

Опис

RSM1020 – Акумулаторска реципрочна пила/алигаторка 20V (без батерија)
Спецификации
 • Брзина на празен од: 0-3.000/min
 • Движење на сечилото на пила: 22mm
 • Нето тежина: 1.7 kg
Опис
 • LED светло
 • Контрола на брзината
 • Брза промена на пилата
 • Батеријата не е дел од машината
 • Акумулаторски алати кој припаѓат на серијата FERM POWER F20V PLATFORM, што значи дека батериите и полначот можат да се користат или менуваат со сите алатки од таа платформа. (една батерија и полнач за повеќе алати)

Дополнителни информации

Тежина 1,7 кг
Бренд

Гаранција

Земја на потекло