Мени
Продавница
00

Cart

Акумулаторска мулти алатка 20V

2.999,00 ден (вклучен ДДВ 18%)

 • Брзина на празен од: 5.000-18.000/min
 • Агол на осцилација: 3.2°
 • Нето тежина: 1.1 kg

На залиха

Додај во желби Додај за споредба

Опис

OTM1009 – Акумулаторска мулти алатка 20V (без батерија)
Спецификации
 • Брзина на празен од: 5.000-18.000/min
 • Агол на осцилација: 3.2°
 • Нето тежина: 1.1 kg
Опис
 • LED светло
 • Контрола на брзината
 • Акумулаторски алати кој припаѓат на серијата FERM POWER F20V PLATFORM, што значи дека батериите и полначот можат да се користат или менуваат со сите алатки од таа платформа. (една батерија и полнач за повеќе алати)
  Батеријата не е дел од машината

Дополнителни информации

Тежина 1,1 кг
Бренд

Гаранција

Земја на потекло