Мени
Продавница
00

Cart

ПочетнаПРОДАВНИЦАБАТЕРИСКИ АЛАТИБатериски ударни одвртувачиАкумулаторски ударен одвртувач/завртувач 18V – 4.0AH

Акумулаторски ударен одвртувач/завртувач 18V – 4.0AH

14.999,00 ден (вклучен ДДВ 18%)

 • Напон на полначот: 100-240V, 50/60Hz
 • Напон на акумулаторот: 18V Li-lon (4.0Ah)
 • Максимален вртежен момент: 380Nm
 • Брзина на празен од: 0-2.300min.
 • Време на полнење: 3 часа

Нема на залиха

Додај во желби Додај за споредба

Опис

CDM1127 – Акумулаторски ударен одвртувач/завртувач 18V – 4.0AH
Спецификации
 • Напон на полначот: 100-240V, 50/60Hz
 • Напон на акумулаторот: 18V Li-lon (4.0Ah)
 • Максимален вртежен момент: 380Nm
 • Брзина на празен од: 0-2.300min.
 • Време на полнење: 3 часа
Опис
 • Li-lon акумулатор
 • ½ футер
 • LED светло
 • Варијабилна контрола на брзина
 • Кутија за складирање
Вклучено
 • 1 Батерија Li-lon
 • Насаден клуч 19mm
 • Насаден клуч 21mm
 • Полнач

Дополнителни информации

Бренд

Гаранција

Земја на потекло