Мени
Продавница
00

Cart

ПочетнаПРОДАВНИЦАБАТЕРИСКИ АЛАТИБатериски одвртувачиАкумулаторски одвртувач/завртувач 4V – 1.5AH

Акумулаторски одвртувач/завртувач 4V – 1.5AH

2.499,00 ден (вклучен ДДВ 18%)

 • Напон на полначот: 100-240V, 50/60Hz
 • Напон на акумулаторот: 4V Li-lon (1.5Ah)
 • Макс.вртежен момент: 4Nm
 • Брзина на празен од: 0-200min.
 • Време на полнење: 3 часа

Нема на залиха

Додај во желби Додај за споредба

Опис

CDM1135 – Акумулаторски одвртувач/завртувач 4V – 1.5AH
Спецификации
 • Напон на полначот: 100-240V, 50/60Hz
 • Напон на акумулаторот: 4V Li-lon (1.5Ah)
 • Макс.вртежен момент: 4Nm
 • Брзина на празен од: 0-200min.
 • Време на полнење: 3 часа
Опис
 • Li-lon акумулатор
 • Компактен и лесен дизајн
 • Мека рачка
 • LED светло
 • Футер со магнет 1/4
Вклучено
 • Адаптер за завтрување по агол од 45°
 • Адаптер за ексцентрично завтрување
 • 1 држач за метален бит
 • – 11 парчиња битови 25мм

Дополнителни информации

Бренд

Гаранција

Земја на потекло