Мени
Продавница
00

Cart

ПочетнаПРОДАВНИЦАБАТЕРИСКИ АЛАТИFERM industrial FI20V platformАкумулаторска ударна дупчалка 20V – 2.0AH

Акумулаторска ударна дупчалка 20V – 2.0AH

14.999,00 ден (вклучен ДДВ 18%)

 • Напон на полначот: 230-240V~, 50Hz
 • Напон на акумулаторот: 20V Li-Ion (2.0Ah)
 • Брзина на празен од: 0-450 & 0-1.700/min
 • Брзина со удар на празен од: 0- 7200 & 0-27.200/min
 • Футер: Ø1.5-13mm
 • Стезни позиции: 21+1
 • Максимален вртежен момент: 50Nm
 • Тежина: 1.24kg (без батерија)

Нема на залиха

Додај во желби Додај за споредба

Опис

CDM1147P – Акумулаторска ударна дупчалка 20V – 2.0AH
Спецификации
 • Напон на полначот: 230-240V~, 50Hz
 • Напон на акумулаторот: 20V Li-Ion (2.0Ah)
 • Брзина на празен од: 0-450 & 0-1.700/min
 • Брзина со удар на празен од: 0- 7200 & 0-27.200/min
 • Футер: Ø1.5-13mm
 • Стезни позиции: 21+1
 • Максимален вртежен момент: 50Nm
 • Тежина: 1.24kg (без батерија)
Опис
 • 4-полен мотор Mabuchi®
 • Метален футер Jacobs®
 • 2.0 Ah батерија Samsung®
 • Брз полнач (60 min.)
 • Варијабилна контрола на брзина
 • LED светло
Вклучено
 • 2 Samsung® 2.0 Ah батерии
 • 2 битови
 • Брз полнач
 • Куфер за складирање
Акумулаторски алати кој припаѓат на серијата FERM IDUSTRIAL FI20V PLATFORM , што значи дека батериите и полначот можат да се користат или менуваат со сите алатки од таа платформа. (една батерија и полнач за повеќе алати)

Дополнителни информации

Тежина 1,24 кг
Бренд

Гаранција

Земја на потекло