Мени
Продавница
00

Cart

Аголна брусилка 950W – 125mm

3.999,00 ден (вклучен ДДВ 18%)

 • Напон: 230-240V, 50Hz
 • Моќност: 950W
 • Дијаметар: Ø125mm
 • Брзина на празен од: 12.000/min.
 • Навој: M14
 • Тежина: 2.1kg

Нема на залиха

Додај во желби Додај за споредба

Опис

AGM1095P – Аголна брусилка 950W – 125mm
Технички податоци
 • Напон: 230-240V, 50Hz
 • Моќност: 950W
 • Дијаметар: Ø125mm
 • Брзина на празен од: 12.000/min.
 • Навој: M14
 • Тежина: 2.1kg
Опис
 • Електронска рестарт функција
 • Lock-on копче
 • Кочница на вретено
 • Заштитен браник
 • 3m гумен кабел
Вклучено
 • Рачка
 • Hex Клуч

Дополнителни информации

Тежина 2,1 кг
Бренд

Гаранција

Напојување

230 V, 50 Hz

Земја на потекло