Мени
Продавница
00

Cart

Аголна брусилка 2500W – 230mm

6.999,00 ден со вклучен ДДВ

 • Напон: 230-240V, 50Hz
 • Моќност: 2500W
 • Дијаметар: 230mm
 • Брзина на празен од: 6.500/min.
 • Навој: M14

Нема на залиха

Add to wishlist Add to compare

Опис

AGM1088 – Аголна брусилка 2500W – 230mm
Технички податоци
 • Напон: 230-240V, 50Hz
 • Моќност: 2500W
 • Дијаметар: 230mm
 • Брзина на празен од: 6.500/min.
 • Навој: M14
Опис
 • Електронска рестарт функција
 • Lock-off копче
 • Кочница на вретено
 • Заштитен браник
 • 3m гумен кабел
Вклучено
 • Рачка
 • HEX Клуч

Дополнителни информации

Бренд

Гаранција

Земја на потекло