Круна за мокро бушење/дупчење - 122x450 - CDL***

13,000ДЕН.

  • Производител: TYROLIT group
  • Шифра на производ: 34018511
  • Достапност: На залиха
  • без ДДВ: 11,017ДЕН.

Тагови: TYROLIT, 34018511, Круна, мокро, бушење, дупчење, 122, 450, CDL

34018511 - Круна за мокро бушење/дупчење - 122x450x11/4” - 24-4-11,3 - CDL***

TYROLIT PREMIUM TGD® CDL Круни за бушење/дупчење во армиран бетон произведени во TGD®-Технологија

- Конзистентно брзи перформанси за бушење/дупчење во армирани бетонски плочи

- Долг животен век на круна

Препорачливо за машини бушење/дупчење до 3 kW | За меки до средно тврди бетонски површини. Квалитетни алатки за најсложените апликации и максимална економска ефикасност. Одлични и конзистентни перформанси, универзална употреба и непречено бушење/дупчење во армиран бетон. Сегментирана круна произведена со TGD®-технологија со идеална висина од 11,3 mm. Ласерски заварени заби на круната со што се овозможува бушење/дупчење во армиран бетон до Ø 250 mm на овој тип на круни за максимална безбедност. 


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha