Пневматски аголен одвртувач/завртувач во гарнитура LX-003

4,999ДЕН.

  • Производител: OMEGA air
  • Шифра на производ: 2505711
  • Достапност: На залиха
  • без ДДВ: 4,236ДЕН.

Тагови: PROAIR, 2505711, Пневматски, аголен, одвртувач, завртувач, гарнитура, LX003


2505711 - Пневматски аголен одвртувач/завртувач во гарнитура LX-003 z - 1/2

Техничка информација

- Брзина: 160 мин-1

- Прифат: 1 / 2˝

- максимален вртежен момент: 81 Nm

- Тежина: 1,20 кг

- Потрошувачка на воздух: 115 l / min

- Поврзување: 1 / 4˝

Опис

- 7 битови 1/2  со големина 9, 10, 11, 13, 14, 17, 19 mm

- Продолжување со рачка за битови 

- Редуктор

- Продолжеток за битови

- Зглобен продолжеток


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha