Пневматска осцилаторна полирка 150mm

3,999ДЕН.

  • Производител: OMEGA air
  • Шифра на производ: 2506877
  • Достапност: На залиха
  • без ДДВ: 3,389ДЕН.

Тагови: PROAIR, 2506877, Пневматска, осцилаторна, полирка, 150mm


2506877 - Пневматска осцилаторна полирка 150mm

Техничка информација

- Димензија на дискот: 150 mm

- Работен притисок: 6,2 бари

- Потрошувачка на воздух: 250 l / min

- Број на вртежи: 1.000 мин-1


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha