Пневматска игличарка/хефталка 16 - 40mm - 6.3bar

3,499ДЕН.

  • Производител: FERM power tools
  • Шифра на производ: ATM1051
  • Достапност: Нема на залиха
  • без ДДВ: 2,965ДЕН.

Тагови: FERM, ATM1051, Пневматска, игличарка, хефталка, 16, 40mm, 6.3bar


ATM1051 - Пневматска игличарка/хефталка 16 - 40mm -  6.3bar

Спецификации

- Работен притисок: 4-7 bar

- Должина спајалки: 16-40mm

- Ширина на спајалки: 5.7mm

- Должина на шајка: 15-50mm

- Капацитет: 100 парчиња

Вклучено

- Масло

- 100 спајалки 40mm

- 100 шајки 20mm

- 100 шајки 30mm

- DIN/Orion конектори

- Кутија за складирање

- 2 Hex клучеви


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha