Вреќа за прашина за правосмукалка VC30L - 5 парчиња

999ДЕН.

  • Производител: OMEGA air
  • Шифра на производ: 3509799
  • Достапност: На залиха
  • без ДДВ: 847ДЕН.

Тагови: PROAIR, 3509799, Вреќа, прашина, правосмукалка, VC30L, 5 парчиња3509799 - Вреќа за прашина за правосмукалка VC30L - 5 парчиња

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha