Транспортна количка за терет - HT90

3,499ДЕН.

  • Производител: OMEGA air
  • Шифра на производ: 2506771
  • Достапност: На залиха
  • без ДДВ: 2,965ДЕН.

Тагови: PROAIR, 2506771, Транспортна, количка, терет, HT90


2506771 - Транспортна количка за терет - HT90

Техничка информација:

- Максимално оптоварување: 90 kg

- Димензии на панелот: 385 x 245 mm

- Дијаметар на тркалото: 150 mm

- Димензии на количка (В x Ш x Д): 1.100 x 410 x 400 mm

- Димензии на преклопената количка (В x Ш x Д): 710 x 400 x 190 mm

- тежина: 4,8 кг

Опис:

- Транспортна количка за терет - HT90


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha