Транспортна количка за терет - HT68

2,499ДЕН.

  • Производител: OMEGA air
  • Шифра на производ: 2506770
  • Достапност: На залиха
  • без ДДВ: 2,118ДЕН.

Тагови: PROAIR, 2506770, Транспортна, количка, терет, HT68


2506770 - Транспортна количка за терет - HT68

Техничка информација:

- Максимално оптоварување: 60 kg

- Димензии на панелот: 286 x 240 mm

- Дијаметар на тркалото: 174 mm

- Димензии на количка (В x Ш x Д): 950 x 385 x 375 mm

- Димензии на преклопената количка (В x Ш x Д): 710 x 385 x 80 mm

- тежина: 2,8 кг

Опис:

- Транспортна количка за терет - HT68 


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha