Транспортна количка за терет - HT130

4,999ДЕН.

  • Производител: OMEGA air
  • Шифра на производ: 2506772
  • Достапност: На залиха
  • без ДДВ: 4,236ДЕН.

Тагови: PROAIR, 2506772, Транспортна, количка, терет, HT130


2506772 - Транспортна количка за терет - HT130

Техничка информација:

- Максимално оптоварување: 130 kg

- Димензии на панелот: 486 x 350 mm

- Дијаметар на тркалото: 174 mm

- Димензии на количка (В x Ш x Д): 1.100 x 490 x 518 mm

- Димензии на преклопената количка (В x Ш x Д): 710 x 385 x 80 mm

- тежина: 5,9 кг

Опис:

- Транспортна количка за терет - HT130 


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha