Потопна пумпа 250W - CSP250C

2,893ДЕН. 2,999ДЕН.

  • Производител: OMEGA air
  • Шифра на производ: 2300358
  • Достапност: На залиха
  • без ДДВ: 2,452ДЕН.

Тагови: PROAIR, 2300358, Потопна, пумпа, 250W, CSP, 250C


2300358 - Потопна пумпа 250W - CSP250C

Техничка информација:

- За чиста вода

- Куќиште од пластика

- Моќност: 250 W

- Максимална потисна висина: 6 m

- Максимален проток: 4000 l/h

- Должина на кабел: 10 m

- Тежина: 2 кг


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha