Потопна пумпа 750W - CSP750D - INOX

6,999ДЕН.

  • Производител: OMEGA air
  • Шифра на производ: 2300359
  • Достапност: На залиха
  • без ДДВ: 5,931ДЕН.

Тагови: PROAIR, 2300359, Потопна, пумпа, 750W, CSP, 750D, INOX


2300359 - Потопна пумпа 750W - CSP750D - INOX

Техничка информација:

- За нечиста вода

- Куќиште од нерѓосувачки челик

- Моќност: 750 W

- Максимална потисна висина: 8 m

- Максимален проток: 12.500 l/h

- Должина на кабел: 10 m

- Автоматско активирање со пловак

- Тежина: 5 кг


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha