Пневматски ударен одвртувач/завртувач во гарнитура Z

6,999ДЕН.

  • Производител: OMEGA air
  • Шифра на производ: 2505710
  • Достапност: На залиха
  • без ДДВ: 5,931ДЕН.

Тагови: PROAIR, 2505710, Пневматски, ударен, одвртувач, завртувач, гарнитура, 1/2


2505710 - Пневматски ударен одвртувач/завртувач во гарнитура Z - 1/2

Техничка информација

- Механизам: Двоен ударен чекан

- Брзина: 7.000 мин-1

- Прифат: 1 / 2˝

- Максимален вртежен момент: 569 Nm

- Тежина: 2,6 кг

- Потрошувачка на воздух: 204 l / min

- Поврзување: 1 / 4˝

Опис

- 10 битови 1/2 со големина 9, 10, 11, 13, 14, 17, 19, 22, 24, 27 mm

- Продолжеток 1/2

- Масло за подмачкување

- Конектор

- Имбус клуч


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha