Пневматска убодна пила за сечење лим/метал

2,999ДЕН.

  • Производител: OMEGA air
  • Шифра на производ: 2506871
  • Достапност: На залиха
  • без ДДВ: 2,542ДЕН.

Тагови: PROAIR, 2506871, Пневматска, убодна, пила, сечење, лим, метал


2506871 - Пневматска убодна пила за сечење лим/метал

Техничка информација

- Фреквенција на сечење: 10.000 мин-1

- Потрошувачка на воздух: 184 l / min

- Работен притисок: 6,2 бари

- Снабдување со воздух: 1 / 4˝

- Максимална дебелина на сечење: Fe до 1,6 mm, Alu до 2,0 mm


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha