Пневматска комбинирана алатка со флексибилна сајла

1,999ДЕН.

  • Производител: OMEGA air
  • Шифра на производ: 2506874
  • Достапност: На залиха
  • без ДДВ: 1,694ДЕН.

Тагови: PROAIR, 2506874, Пневматска, комбинирана, алатка, сајла


2506874 - Пневматска комбинирана алатка со сајла (во гарнитура)

Техничка информација

- Сетот содржи масло за масло, клучеви и 10 брусилки

- Големина на прибор: 3 мм

- Брзина: 54.000 мин-1

- Работен притисок: 6,2 бари

- Потрошувачка на воздух: 57 l / min


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha