Вреќа за прашина за правосмукалка VC50L - 5 парчиња

1,999ДЕН.

  • Производител: OMEGA air
  • Шифра на производ: 3509784
  • Достапност: На залиха
  • без ДДВ: 1,694ДЕН.

Тагови: PROAIR, Вреќа, прашина, правосмукалка, VC50L, 5 парчиња3509784 - Вреќа за прашина за правосмукалка VC50L - 5 парчиња

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha