Компресор вертикален JPN 650/270 - 4KW - 11bar

150,000ДЕН.

  • Производител: OMEGA air
  • Шифра на производ: 1401240
  • Наградни поени: 700
  • Достапност: На залиха
  • без ДДВ: 127,119ДЕН.

Тагови: PROAIR, 1401240, Компресор, вертикален, ЈPN, 650, 270, 4KW, 11bar


1401240 - Компресор вертикален JPN 650/270 - 4KW - 11bar

Техничка информација:

- Проток на воздух на страната за вшмукување (l / min): 640

- Вртежи во минута (мин-1): 1.480

- Моќност на моторот (kW): 4

- Ел. врска (V / Hz / f): 400/50/3

- Максимален работен притисок (бар): 11

- Волумен на сад под притисок (l): 270

- Димензии (l x w x h) (mm): 860 x 850 x 2100

- Маса (кг): 158

- Ниво на бучава (dB): 95


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha