Компресор вертикален JPN 540/200 - 3KW - 10bar

110,000ДЕН.

  • Производител: OMEGA air
  • Шифра на производ: 1400986
  • Наградни поени: 700
  • Достапност: На залиха
  • без ДДВ: 93,220ДЕН.

Тагови: PROAIR, 1400986, Компресор, вертикален, JPN, 540, 200, 3KW, 10bar


1400986 - Компресор вертикален JPN 540/200 - 3KW - 10bar

Техничка информација:

- Проток на воздух на страната за вшмукување (l / min): 510

- Вртежи во минута (мин-1): 1.400

- Моќност на моторот (kW): 3

- Ел. врска (V / Hz / f): 400/50/3

- Максимален работен притисок (бар): 10

- Волумен на сад под притисок (l): 200

- Димензии (l x w x h) (mm): 560 x 810 x 1830

- Маса (кг): 132

- Ниво на бучава (dB): 95


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha