Компресор клипен за бензински станици - BS steber inox 1

0ДЕН.

  • Производител: OMEGA air
  • Шифра на производ: 10001136
  • Достапност: Достапно за 7 дена - Нарачка
  • без ДДВ: 0ДЕН.

Тагови: PROAIR, 10001136, Kompresor, klipen, benzinski, stanici, BS, steber, inox


10001136 - Компресор клипен за бензински станици  BS steber inox 1

Техничка информација:

BS steber inox


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha