Хидрофор пумпа 600W - CGP600L - 19L

7,999ДЕН.

  • Производител: OMEGA air
  • Шифра на производ: 2300369
  • Достапност: На залиха
  • без ДДВ: 6,779ДЕН.

Тагови: PROAIR, 2300369, Хидрофор, пумпа, 600W, CGP, 600L, 19L


2300369 - Хидрофор пумпа 600W - CGP600L - 19L

Техничка информација:

- За чиста вода

- Волумен на челичен сад: 19l

- Моќност: 600 W

- Макс. висина на вшмукување: 7 m

- Макс. висина на потисок: 35 m

- Макс. проток: 3.000 l/h

- Работен притисок: 1,5 - 2,8 бари

- Додатоци: 1˝ LV

- Висина, ширина, должина: 600 x 300 x 460 mm

- Тежина: 10 кг


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha