Електрична кварцна греалка 3KW - EG-PTC3 (50m2)

4,499ДЕН.

  • Производител: OMEGA air
  • Шифра на производ: 2300548
  • Достапност: На залиха
  • без ДДВ: 3,813ДЕН.

Тагови: PROAIR, 2300548, Електрична, кварцна, греалка, 3KW, EG, PTC3, 50m2

2300548 - Електрична кварцна греалка 3KW - EG-PTC3 (50m2)

Техничка информација:

- Грејна моќност: Од 1.5 до 3 kW

- Вграден термостат

- Проток на воздух: 150 m 3 / ч

- Напон: 230 V / 50 Hz

- Потребен осигурувач: 16 А

- Димензии (Ш x Д x В): 230 x 220 x 290 mm

- Тежина: 2,8 кг

- За простор до 50 м2


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha