Безмаслен тивок клипен компресор XS274/50L - 1.5KW - 230V - 8bar

30,000ДЕН.

  • Производител: OMEGA air
  • Шифра на производ: 2050075
  • Достапност: На залиха
  • без ДДВ: 25,424ДЕН.

Тагови: PROAIR, 2050075, Безмаслен, тивок, клипен, компресор, XS, 274, 50L, 1.5KW, 230V, 8bar


2050075 - Безмаслен тивок клипен компресор XS274/50L - 1.5KW - 230V - 8bar

Техничка информација:

- Проток на воздух на страната за вшмукување (l / min): 274

- Моќност на моторот (kW): 1,5

- Ел. врска (V / Hz / f): 230/50/1

- Максимален работен притисок (бар): 8

- Волумен на садот под притисок (l):

- Димензии (l x w x h) (mm): 700 x 380 x 640

- Маса (кг): 41

- Работен шум (dB): 66

- Брзина (мин-1): 1440


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha