Безмаслен тивок клипен компресор XS600/150L - 3.3KW - 400V - 8bar

185,000ДЕН.

  • Производител: OMEGA air
  • Шифра на производ: 2050077
  • Достапност: На залиха
  • без ДДВ: 156,780ДЕН.

Тагови: PROAIR, 2050077, Безмаслен, тивок, клипен, компресор, XS, 600, 150L, 3.3KW, 400V, 8bar

2050077 - Безмаслен тивок клипен компресор XS600/150L - 3.3KW - 400V - 8bar
Техничка информација:
- Проток на воздух на страната за вшмукување (l / min): 600
- Моќност на моторот (kW):
- Ел. врска (V / Hz / f): 430/50/3
- Максимален работен притисок (бар): 8
- Волумен на сад под притисок (l): 150
- Димензии (l x w x h) (mm): 1320 x 460 x 850
- Маса (кг): 102
- Работен шум (dB): 76
- Брзина (мин-1): 1440

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha