Полиуретанско спирално црево F12x8mm - 15 метра

2,999ДЕН.

  • Производител: OMEGA air
  • Шифра на производ: 2504891
  • Достапност: На залиха
  • без ДДВ: 2,542ДЕН.

Тагови: PROAIR, 2504891, Полиуретанско, спирално, црево, F12, 8mm, 15, метра

,


2504891 - Полиуретанско спирално црево F12x8mm - 15 метра

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha