Полиуретанско спирално црево F10x6.5mm - 15 метра

2,499ДЕН.

  • Производител: OMEGA air
  • Шифра на производ: 2504883
  • Достапност: На залиха
  • без ДДВ: 2,118ДЕН.

Тагови: PROAIR, 2504883, Полиуретанско, спирално, црево, F10, 6.5mm, 15, метра2504883 - Полиуретанско спирално црево F10x6.5mm - 15 метра

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha