Озон генератор SО-20

40,000ДЕН.

  • Производител: AERSERVICE equipments
  • Шифра на производ: SО-20
  • Достапност: На залиха
  • без ДДВ: 33,898ДЕН.

Тагови: AER, Озон, генератор, SО-20

AER Озон генератор SО-20

Техничка информација:

- Влезен напон: 230 V

- Моќност: 120 W

- Емисии на озон: 20 g/h - 20 грамски озонер

- Работна температура: -20 ° C / + 40 ° C

- Ниво на бучава: 62 dBA

- Максимална препорачана површина: 95м²

- Материјал: нерѓосувачки челик - инокс

- Димензии: 30 x 22 x 19

- Тајмер: 1.35 ч

Опис:

- Дишете слободно - чист воздух само со притискање на копче. Не можеме да влијаеме на квалитетот на воздухот во надворешната средина, но можеме да се погрижиме да имаме чист воздух во нашиот дом, канцеларија, автомобил. Го препорачуваме SO-20, генератор на озон од италијанската компанија Aerservice. Произведено во Италија. Одобрено од италијанското Министерство за здравство. Идеално решение за санитација и дезинфекција на внатрешната средина.


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha