Апарат за заварување 40 - 100A

5,900ДЕН. 12,499ДЕН.

  • Производител: FERM power tools
  • Шифра на производ: WEM1042
  • Достапност: На залиха
  • без ДДВ: 5,000ДЕН.

Тагови: FERM, WEM1042, Апарат, заварување, 40, 100A


WEM1042 - Апарат за заварување 40 - 100A

Спецификации

- Напон 2 30V, 50Hz

- Струја за заварување 40-100A

- Дебелина електрода 1.6 - 2.5

- Кабел за варење 2.1m

- Заземјување 1.5m

Опис

- Индикатор за струја

- Термален прекинувач со контролно светло

- Присилно ладење

Вклучено

- Маска за заварување

- Чекан

- Челична четка


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha