Стабилен циркулар 800W - 200mm

9,999ДЕН.

  • Производител: FERM power tools
  • Шифра на производ: TSM1036
  • Достапност: На залиха
  • без ДДВ: 8,474ДЕН.

Тагови: FERM, TSM1036, Стабилен, циркулар, 800W, 200mm

TSM1036 - Стабилен циркулар 800W - 200mm

Спецификации

- Напон: 230V, 50Hz

- Моќност: 800W

- Брзина на празен од: 2.950/min.

- Димензија: 505x373mm

- Дијаметар на пила: 200mm

- Отвор: 16mm

- Макс.капацитет сечење: 45mm/0°

- Макс.капацитет сечење: 27mm/45°

Опис

- Безбедносно копче

- Индукциски мотор

- Регулација на работна маса 0-45°

- Мотажа на работна маса

- Водилка

- 2m кабел

Вклучено

- TCT пила 200x16mm T24

- Клуч

- Водилка

- Заштитни очила

- Тампони


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар
Captcha